Kategorie

Wiek dziecka

Kontakt

pn - pt: 8.00 - 17.00

Telefon:+48 723 987 910

48896385

sklep@rajsmyka.pl

Formularz kontaktowy
LittleBits Zestaw Gizmos&Gadgets Powiększ do pełnego rozmiaru

LittleBits Zestaw Gizmos&Gadgets

LittleBits Zestaw Gizmos&Gadgets

Więcej szczegółów

od 8 lat

Stan: Dostępne

Ostatnie egzemplarze!

1 200,00 zł

Zobacz film!

Gizmos&Gadgets


- Zestaw Gizmos&Gadgets posiada 15 elektronicznych bloków, szczegółowe instrukcje z 12 projektami i niezbędne akcesoria do wzbudzenia w sobie wynalazcy
- Buduj, baw się, przeobrażaj, w końcu dziel się ze światem swoimi odkryciami.
- Pobudza wyobraźnię w nauce, w technice, w sztuce i w matematyce.
- Rozwiń umiejętności w dziedzinie, która nie została jeszcze odkryta
- Stwórz nowy wynalazek, lub przedmiotowi codziennego użytku dodaj super-moc
- Producent zaleca użytkowanie powyżej 8 roku życia

Zestaw Gizmos&Gadgets jest niezbędną skrzynią wynalazków. Silniki, koła, światła, przełączniki, serwomechanizmy, brzęczyki, a nawet piloty do zdalnego sterowania. Wszystko to pozwoli Ci zabłysnąć kreatywnością połączoną z zabawą. 
Chcesz zbudować zdalnie sterowany samochód rajdowy? Po prostu zrób to! Chciałbyś stworzyć automatyczną maszynkę do robienia baniek mydlanych. Śmiało!

Dzięki Littlebits możesz być autorem wynalazków jutra. Te łatwe w użyciu bity pobudzają do kreatywnego odkrywania oraz inwencji projektantów, myślicieli i majsterkowiczów z każdego wieku i każdej płci.
Nie trzeba żadnego okablowania, lutowania czy programowania.

Rozwiń kreatywność, projektowanie oraz umiejętność krytycznego myślenia. Stwórz, baw się, zamieniaj, dziel się. Nie ważne czy używasz instrukcji lub budujesz wg własnej wyobraźni, zacznij coś tworzyć. Użyj tego, polepsz, poddaj doświadczeniu, a później zainspiruj innych pokazując światu co stworzyłeś.


Jak to się zaczęło!
Ayah Bdeir

Opis swój produkt w 3 słowach.
Prosty, zabawny, potężny.

Jak wpadłaś na ten pomysł?
Zainspirowały mnie inne klocki naszych czasów: konkretne klocki, LEGO, tranzystor. Moją główną motywacją przy tworzeniu LittleBits było przybliżenie ludziom technicznego świata. Z LittleBits postrzegamy technologię jako język i wierzę w to, że ten kto się nim nie posługuje może być w pewnym momencie sparalizowany.
Każdy powinien umieć budować, odkrywać prototypy za pomocą elektroniki, niezalenie od wieku, płci, oraz technicznego wykztałcenia. LittleBits to właśnie umożliwia.

Co sprawia, że twój produkt jest tak wyjątkowy?
To więcej niż produkt, to platforma do małych i dużych wynalazków. Spędziliśmy ponad 11 godzin dziennie na odkrywaniu technologii, ale wiele ludzi nie wie jak to jest i woli spędzać większość swojego czasu na oglądaniu TV. Wierzymy, że ludzie urodzili się kreatywni, a nasze elektroniczne klocki pomogą tą kreatywność uwolnić poprzez zaangażowanie ludzi w niezwykle potężny, radosny i co najważniejsze zabawny proces własnej a nie cudzej inwencji.

Jak była najlepsza częśc twoich początkowych doświadczeń.
Pobieranie próbek, badania, przebudowy, ponowne pobieranie próbek i ponowne badania naszych magnetycznych łączników. Było to dość wyczerpujące. Pracowalismy wraz ze światowej klasy projektantami i producentami tak aby udoskonalić magiczne i tak bardzo satysfakcjonujace "klik" przy łączeniu Bitów, by tworzenie kreatywnych wynalazków  LittleBits było intuicyjne i zabawne.

Szczegóły produktu:
wymiary: 30,98 cm x 19,05 x 7,62
Waga: 0,9 kg

Polecane tej samej kategorii: