Kategorie

Wiek dziecka

Kontakt

pn - pt: 8.00 - 17.00

Telefon:+48 723 987 910

48896385

sklep@rajsmyka.pl

Formularz kontaktowy
LittleBits Zestaw Syntezator Powiększ do pełnego rozmiaru

LittleBits Zestaw Syntezator

LittleBits Zestaw Syntezator

Więcej szczegółów

od 8 lat

Stan: Dostępne

Ostatnie egzemplarze!

899,00 zł

Zobacz film!


Zestaw Syntezator to potężny, łatwy w użyciu, modułowy syntezator, który uwolni w tobie wewnętrznego muzyka. Zestaw powstawał w partnerstwie z Korg, umożliwiając zarówno amatorom jak i profesjonalnym muzykom łatwo odkrywać najważniejsze instrumenty syntezatorowe

 

Zalecany wiek: 8+


Jak to się zaczęło!
Ayah Bdeir

Opis swój produkt w 3 słowach.
Prosty, zabawny, potężny.

Wywiad z Ayah Bdeir - Założycielem LittleBits

Jak wpadłaś na ten pomysł?
Zainspirowały mnie inne klocki naszych czasów: konkretne klocki, LEGO, tranzystor. Moją główną motywacją przy tworzeniu LittleBits było przybliżenie ludziom technicznego świata. Z LittleBits postrzegamy technologię jako język i wierzę w to, że ten kto się nim nie posługuje może być w pewnym momencie sparalizowany.
Każdy powinien umieć budować, odkrywać prototypy za pomocą elektroniki, niezalenie od wieku, płci, oraz technicznego wykztałcenia. LittleBits to właśnie umożliwia.

Co sprawia, że twój produkt jest tak wyjątkowy?
To więcej niż produkt, to platforma do małych i dużych wynalazków. Spędziliśmy ponad 11 godzin dziennie na odkrywaniu technologii, ale wiele ludzi nie wie jak to jest i woli spędzać większość swojego czasu na oglądaniu TV. Wierzymy, że ludzie urodzili się kreatywni, a nasze elektroniczne klocki pomogą tą kreatywność uwolnić poprzez zaangażowanie ludzi w niezwykle potężny, radosny i co najważniejsze zabawny proces własnej a nie cudzej inwencji.

Jak była najlepsza częśc twoich początkowych doświadczeń.
Pobieranie próbek, badania, przebudowy, ponowne pobieranie próbek i ponowne badania naszych magnetycznych łączników. Było to dość wyczerpujące. Pracowalismy wraz ze światowej klasy projektantami i producentami tak aby udoskonalić magiczne i tak bardzo satysfakcjonujace "klik" przy łączeniu Bitów, by tworzenie kreatywnych wynalazków  LittleBits było intuicyjne i zabawne.

Polecane tej samej kategorii: