Kategorie

Wiek dziecka

Kontakt

pn - pt: 8.00 - 17.00

Telefon:+48 723 987 910

48896385

sklep@rajsmyka.pl

Formularz kontaktowy
LittleBits Zestaw podstawowy Powiększ do pełnego rozmiaru

LittleBits Zestaw podstawowy

LittleBits Zestaw podstawowy

Więcej szczegółów

od 14 lat

Stan: Dostępne

580,00 zł

Zobacz film!

Wynalazki elektroniczne nigdy nie były tak proste jak teraz. 
Zestaw podstawowy doskonale pobudza kreatywność u dzieci, rozwija inwencję każdego kształtu i wymiaru, niezależnie czy dziecko wcześniej miało doświadczenie z elektroniką.
Twój Kreatywny Maluch ( i ty także!) uczy się podstaw elektroniki, odkrywa podstawy nauki, technologii, inżynierii oraz matematyki (STEM). Zabawa z Littlebits formuje podwaliny krytycznego myślenia, ale także stanowi niezapomnianą zabawę z mrugającymi i brzęczącymi projektami. 
Bity przyciągają się do siebie za pomocą magnesów, więc bardzo trudno się pomylić. 
Zestaw zawiera 10 bitów oraz instrukcję "krok po kroku", za pomocą której możesz stworzyć 8 łatwych projektów, wraz z setkami możliwościami online.  Możesz sterować samochodzikiem z wbudowanym silnikiem DC oraz czujką światła, lub wystraszyć przyjaciół przy pomocy ukrytego guzika i brzęczka.To doskonała metoda aby Mali Inżynierowie rozpoczęli tworzyć, bez jakiegokolwiek lutowania, okablowania czy programowania.

Zbuduj kreatywną pewność siebie
Wraz z LittleBits rozwiń swoje pomysły poprzez projektowanie, oraz krytyczne myślenie ( stwórz > baw się > przeprojektuj > podziel się). 
Niezależnie czy budujesz z wyobraźni czy z instrukcji, rozpocznij tworzenie czegoś, użyj, polepsz, eksperymentuj. A następnie zainspiruj innych pokazjując im swoje dzieło.


Wymiary:

30,98x 3,81 x 9,90 cm
Przeznaczone dla dzieci powyżej 8 lat.
Nr modelu: 810876020022

Jak to się zaczęło!
Ayah Bdeir

Opis swój produkt w 3 słowach.
Prosty, zabawny, potężny.

Jak wpadłaś na ten pomysł?
Zainspirowały mnie inne klocki naszych czasów: konkretne klocki, LEGO, tranzystor. Moją główną motywacją przy tworzeniu LittleBits było przybliżenie ludziom technicznego świata. Z LittleBits postrzegamy technologię jako język i wierzę w to, że ten kto się nim nie posługuje może być w pewnym momencie sparalizowany.
Każdy powinien umieć budować, odkrywać prototypy za pomocą elektroniki, niezalenie od wieku, płci, oraz technicznego wykztałcenia. LittleBits to właśnie umożliwia.

Co sprawia, że twój produkt jest tak wyjątkowy?
To więcej niż produkt, to platforma do małych i dużych wynalazków. Spędziliśmy ponad 11 godzin dziennie na odkrywaniu technologii, ale wiele ludzi nie wie jak to jest i woli spędzać większość swojego czasu na oglądaniu TV. Wierzymy, że ludzie urodzili się kreatywni, a nasze elektroniczne klocki pomogą tą kreatywność uwolnić poprzez zaangażowanie ludzi w niezwykle potężny, radosny i co najważniejsze zabawny proces własnej a nie cudzej inwencji.

Jak była najlepsza częśc twoich początkowych doświadczeń.
Pobieranie próbek, badania, przebudowy, ponowne pobieranie próbek i ponowne badania naszych magnetycznych łączników. Było to dość wyczerpujące. Pracowalismy wraz ze światowej klasy projektantami i producentami tak aby udoskonalić magiczne i tak bardzo satysfakcjonujace "klik" przy łączeniu Bitów, by tworzenie kreatywnych wynalazków  LittleBits było intuicyjne i zabawne.

Polecane tej samej kategorii: