Wiek dziecka

BLOG - czytaj

Kontakt

pn - pt: 8.00 - 17.00

Telefon:+48 723 987 910

48896385

sklep@rajsmyka.pl

Formularz kontaktowy

Twoje nowości, promocje – ZAPISZ SIĘ!

Pucholina fioletowa 200g Powiększ do pełnego rozmiaru

Pucholina fioletowa 200g

Pucholina fioletowa 200g

Więcej szczegółów

BUBWF

od 3 lat

Stan: Dostępne

39,90 zł

ZOBACZ FILM


Pucholina jest lekka jak powietrze i puszysta jak chmurka. Odkryj radość rzeźbienia w mięciutkiej masie, która nie brudzi, przecięta zachowuje wyraźne krawędzie, a dzięki foremkom najmniejsze detale. Jest nietoksyczna, antyalergiczna

- niezwykle lekka

- zbiera się jak śnieg, lecz jest ciepła w dotyku

- nie tłuści, ani nie plami

- rozwija wyobraźnię przestrzenną, motorykę i zmysł dotyku

- jest terapeutyczna, doskonała do warsztatów terapii zajęciowej

- Nadaje się do tworzenia form na odlewy gipsowe

- unosi się na wodzie, możemy budować statki i łódki.

- nietoksyczna i bezglutenowa

- 6 dostępnych kolorów

- dostępne dodatkowe akcesoria: miretka, foremki na zamek, foremki na cegły, foremki na literki, foremki na cyferki, małe stanowisko pracy, duże stanowisko pracy.

Pucholina to zadziwiająca, nowa masa plastyczna ze  Szwecji, która posiada właściwości  terapeutyczne.   W delikatny sposób  stymuluje rozwój dotyku i polepsza motoryczne zdolności. Niezwykle lekka, w dotyku przypomina piankę. Nie plami, przecięta - zachowuje ostre krawędzie, natomiast  wytłoczona przez foremkę - zachowuje nawet najmniejsze detale. Pucholina  i wykrawaczki do ciasteczek to wszystko co potrzebuje Kreatywny Smyk, aby stworzyć lekkie jak chmurka ciasteczka, następnie przerabiając temat Średniowiecza może użyć foremki na zamek i foremki do produkcji cegieł. Jeśli wcześniej bawiliście się ciastoliną użyjcie tych samych akcesoriów. Wasze Maluchy będą miały niespożyte siły wiedząc, że każde swe dzieło mogą w dowolnej chwili przekształcić w inne.

 Dzieci uwielbiają zabawę z Pucholiną, ponieważ się nie klei, nie jest ziarnista, zachowuje ciepłotę ciała, a ponieważ jest tak bardzo mięciutka, nadaje się nawet dla najmniejszych Kreatywnych Maluchów. Pucholina jest praktyczna w użyciu: nie plami, łatwo po niej posprzątać i  co najważniejsze - nigdy nie wysycha zapewniając godziny zabawy!!!

Polecane tej samej kategorii:

Pucholina fioletowa 200g <p><strong><span style="font-size: 10pt;">ZOBACZ</span></strong><strong style="background-color: initial;"><span style="font-size: 10pt;"> FILM</span></strong></p> <p><strong style="background-color: initial;"></strong><iframe src="http://www.youtube.com/embed/vcTe2G__nLk" frameborder="0" width="425" height="350"></iframe></p> <p><strong><span style="font-size: 10pt;"><br /></span></strong></p> <p><span style="font-size: 10pt;">Pucholina jest lekka jak powietrze i puszysta jak chmurka. Odkryj radość rzeźbienia w mięciutkiej masie, która nie brudzi, przecięta zachowuje wyraźne krawędzie, a dzięki foremkom najmniejsze detale. Jest nietoksyczna, antyalergiczna</span></p> <p><span style="font-size: 10pt;">- niezwykle lekka</span></p> <p><span style="font-size: 10pt;">- zbiera się jak śnieg, lecz jest ciepła w dotyku</span></p> <p><span style="font-size: 10pt;">- nie tłuści, ani nie plami</span></p> <p><span style="font-size: 10pt;">- rozwija wyobraźnię przestrzenną, motorykę i zmysł dotyku</span></p> <p><span style="font-size: 10pt;">- jest terapeutyczna, doskonała do warsztatów terapii zajęciowej</span></p> <p><span style="font-size: 10pt;">- Nadaje się do tworzenia form na odlewy gipsowe</span></p> <p><span style="font-size: 10pt;">- unosi się na wodzie, możemy budować statki i łódki.</span></p> <p><span style="font-size: 10pt;">- nietoksyczna i bezglutenowa</span></p> <p><span style="font-size: 10pt;">- 6 dostępnych kolorów</span></p> <p><span style="font-size: 10pt;">- dostępne dodatkowe akcesoria: miretka, foremki na zamek, foremki na cegły, foremki na literki, foremki na cyferki, małe stanowisko pracy, duże stanowisko pracy.</span></p> <p><span style="font-size: 10pt;">Pucholina to zadziwiająca, nowa masa plastyczna ze  Szwecji, która posiada właściwości  terapeutyczne.   W delikatny sposób  stymuluje rozwój dotyku i polepsza motoryczne zdolności. Niezwykle lekka, w dotyku przypomina piankę. Nie plami, przecięta - zachowuje ostre krawędzie, natomiast  wytłoczona przez foremkę - zachowuje nawet najmniejsze detale. Pucholina  i wykrawaczki do ciasteczek to wszystko co potrzebuje Kreatywny Smyk, aby stworzyć lekkie jak chmurka ciasteczka, następnie przerabiając temat Średniowiecza może użyć foremki na zamek i foremki do produkcji cegieł. Jeśli wcześniej bawiliście się ciastoliną użyjcie tych samych akcesoriów. Wasze Maluchy będą miały niespożyte siły wiedząc, że każde swe dzieło mogą w dowolnej chwili przekształcić w inne.</span></p> <p><span style="font-size: 10pt;"> Dzieci uwielbiają zabawę z Pucholiną, ponieważ się nie klei, nie jest ziarnista, zachowuje ciepłotę ciała, a ponieważ jest tak bardzo mięciutka, nadaje się nawet dla najmniejszych Kreatywnych Maluchów. Pucholina jest praktyczna w użyciu: nie plami, łatwo po niej posprzątać i  co najważniejsze - nigdy nie wysycha zapewniając godziny zabawy!!!</span></p>
39,90 zł