Wiek dziecka

BLOG - czytaj

Kontakt

pn - pt: 8.00 - 17.00

Telefon:+48 723 987 910

48896385

sklep@rajsmyka.pl

Formularz kontaktowy

Twoje nowości, promocje – ZAPISZ SIĘ!

Piasek kinetyczny Powiększ do pełnego rozmiaru

Piasek kinetyczny

piasek kinetyczny 1 kg

Więcej szczegółów

KIN1kg

od 3 lat

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie

49,90 zł

Obniżka!

-5,00 zł

54,90 zł

Zobacz film!


To co wyróżnia Kinetic od innych mas to właściwość ciągłego poruszania się grudek masy. Zabawa z Kinetic wpływa niezwykle relaksująco, wręcz hipnotyzująco zarówno na Kreatywnego Malucha jak i na Kreatywnego Starszaka.

Jeśli kiedykolwiek musieliscie sprzątać po waszym Kreatywnym Maluchu piasek, który zamiast w piaskownicy rozsypany jest po ogródku, pomysł zabawy domowej z piaskiem może wydawać się niezbyt ciekawy.

Szwedzki producent zadbał o to abyście zmienili zdanie i nie obawiali się więcej o swój dywan.

   
Kinetic składa się w 98% z czystego piasku. Pozostałe 2% to nietoksyczny polimer, nadający piasku plastyczność. Sekret poruszania się masy jest opatentowaną technologią mającą swoje źródło w składniku łączącym piasek.
Sprytne. Piasek klei się tylko do siebie, łatwo się kształtuje, modeluje i wycina, zupełnie jak mokry piasek, choć w przeciwieństwie do niego, Kinetic ten nie pozostawia śladów na powerzchni. I koniec z bałaganem! 

Nawet jeśli grudka piasku spadnie na dywan lub wykładzinę, wystarczy wziąźć większą grudkę i zebrać nią masę z dywanu. Małe kwałki wchłaniają się do większych!

Produkowany w Szwecji posiada niezbędne certyfikat na amerykański i europejski rynek.

Polecane tej samej kategorii:

Piasek kinetyczny <p style="text-align: center;"><strong><span style="font-size: 10pt;">Zobacz film!</span></strong></p> <p style="text-align: center;"><strong><span style="font-size: 10pt;"><iframe src="http://www.youtube.com/embed/50_-zqsgDA4?wmode=transparent" frameborder="0" width="425" height="350"></iframe><br /></span></strong></p> <p><span style="font-size: 10pt; color: #888888;">To co wyróżnia <strong>Kinetic</strong> od innych mas to właściwość ciągłego poruszania się grudek masy. Zabawa z Kinetic wpływa niezwykle relaksująco, wręcz hipnotyzująco zarówno na Kreatywnego Malucha jak i na Kreatywnego Starszaka.</span></p> <p><span style="font-size: 10pt; color: #888888;">Jeśli kiedykolwiek musieliscie sprzątać po waszym Kreatywnym Maluchu piasek, który zamiast w piaskownicy rozsypany jest po ogródku, pomysł zabawy domowej z piaskiem może wydawać się niezbyt ciekawy.</span></p> <p><span style="font-size: 10pt; color: #888888;">Szwedzki producent zadbał o to abyście zmienili zdanie i nie obawiali się więcej o swój dywan.</span></p> <p><span style="font-size: 10pt; color: #888888;">   </span><br /><span style="font-size: 10pt; color: #888888;">Kinetic składa się w 98% z czystego piasku. Pozostałe 2% to nietoksyczny polimer, nadający piasku plastyczność. Sekret poruszania się masy jest opatentowaną technologią mającą swoje źródło w składniku łączącym piasek.</span><br /><span style="font-size: 10pt; color: #888888;">Sprytne.<strong> Piasek klei się tylko do siebie, łatwo się kształtuje, modeluje i wycina, zupełnie jak mokry piasek</strong>, choć w przeciwieństwie do niego, Kinetic ten nie pozostawia śladów na powerzchni.<strong> I koniec z bałaganem!</strong> </span></p> <p><span style="font-size: 10pt; color: #888888;"> Nawet jeśli grudka piasku spadnie na dywan lub wykładzinę, wystarczy wziąźć większą grudkę i zebrać nią masę z dywanu. Małe kwałki wchłaniają się do większych!</span><br /><br /></p> <p><span style="font-size: 10pt; color: #888888;">Produkowany w Szwecji posiada niezbędne certyfikat na amerykański i europejski rynek.</span></p>
54,90 zł