Wiek dziecka

BLOG - czytaj

Kontakt

pn - pt: 8.00 - 17.00

Telefon:+48 723 987 910

48896385

sklep@rajsmyka.pl

Formularz kontaktowy

Twoje nowości, promocje – ZAPISZ SIĘ!

Piasek kinetyczny - ruchomy 5 kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Piasek kinetyczny - ruchomy 5 kg

Piasek ruchomy 5 kg

Więcej szczegółów

KIN5kg

od 3 lat

Stan: Dostępne

150,00 zł

ZOBACZ FILM! 


Piasek klei się tylko do siebie,łatwo się kształtuje, modeluje i wycina, zupełnie jak mokry piasek, choć w przeciwieństwie do niego, Kinetic ten nie pozostawia śladów na powerzchni. I koniec z bałaganem! 

Nawet jeśli grudka piasku spadnie na dywan lub wykładzinę, wystarczy wziąźć większą grudkę i zebrać nią masę z dywanu. Małe kwałki wchłaniają się do większych!

To co wyróżnia Kinetic od innych mas to właściwość ciągłego poruszania się grudek masy. Zabawa z Kinetic wpływa niezwykle relaksująco, wręcz hipnotyzująco zarówno na Kreatywnego Smyka jak i na Kreatywnego Starszaka.

Polecane tej samej kategorii:

Piasek kinetyczny - ruchomy 5 kg <p style="text-align: center;"><strong><span style="font-size: 10pt;">ZOBACZ FILM! </span></strong></p> <p style="text-align: center;"><strong><span style="font-size: 10pt;"><iframe src="http://www.youtube.com/embed/50_-zqsgDA4" frameborder="0" width="425" height="350"></iframe><br /></span></strong></p> <p><span style="font-size: 10pt; color: #888888;">Piasek klei się tylko do siebie,łatwo się kształtuje, modeluje i wycina, zupełnie jak mokry piasek, choć w przeciwieństwie do niego, Kinetic ten nie pozostawia śladów na powerzchni. I koniec z bałaganem!  </span></p> <p><span style="font-size: 10pt; color: #888888;">Nawet jeśli grudka piasku spadnie na dywan lub wykładzinę, wystarczy wziąźć większą grudkę i zebrać nią masę z dywanu. Małe kwałki wchłaniają się do większych!</span></p> <p><span style="font-size: 10pt; color: #888888;">To co wyróżnia Kinetic od innych mas to właściwość ciągłego poruszania się grudek masy. Zabawa z Kinetic wpływa niezwykle relaksująco, wręcz hipnotyzująco zarówno na Kreatywnego Smyka jak i na Kreatywnego Starszaka.</span></p>
150,00 zł