Wiek dziecka

BLOG - czytaj

Kontakt

pn - pt: 8.00 - 17.00

Telefon:+48 723 987 910

48896385

sklep@rajsmyka.pl

Formularz kontaktowy

Twoje nowości, promocje – ZAPISZ SIĘ!

Piasek kinetyczny - ruchomy 2,5 kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Piasek kinetyczny - ruchomy 2,5 kg

piasek ruchomy 2,5 kg

Więcej szczegółów

KIN2,5kg

od 3 lat

Stan: Dostępne

Ostatnie egzemplarze!

79,00 zł

ZOBACZ FILM!


To co wyróżnia Kinetic od innych mas to właściwość ciągłego poruszania się grudek masy.

Zabawa z piaskiem wpływa niezwykle relaksująco, wręcz hipnotyzująco zarówno na Kreatywnego Smyka jak i na Kreatywnego Starszaka.

Jeśli kiedykolwiek musieliscie sprzątać po waszym Kreatywnym Smyku piasek, który zamiast w piaskownicy rozsypany jest po ogródku, pomysł zabawy domowej z piaskiem może wydawać się niezbyt ciekawy.

.   
Piasek składa się w 98% z czystego piasku. Pozostałe 2% to nietoksyczny polimer, nadający piasku plastyczność. Sekret poruszania się masy jest opatentowaną technologią mającą swoje źródło w składniku łączącym piasek.
Sprytne. Piasek klei się tylko do siebie, łatwo się kształtuje, modeluje i wycina, zupełnie jak mokry piasek, choć w przeciwieństwie do niego, Kinetic ten nie pozostawia śladów na powerzchni. I koniec z bałaganem!  Nawet jeśli grudka piasku spadnie na dywan lub wykładzinę, wystarczy wziąźć większą grudkę i zebrać nią masę z dywanu. Małe kwałki wchłaniają się do większych!

Polecane tej samej kategorii:

Piasek kinetyczny - ruchomy 2,5 kg <p style="text-align: center;"><strong><span style="font-size: 10pt;">ZOBACZ FILM!</span></strong></p> <p style="text-align: center;"><strong><span style="font-size: 10pt;"><iframe src="http://www.youtube.com/embed/50_-zqsgDA4" frameborder="0" width="425" height="350"></iframe><br /></span></strong></p> <p><span style="font-size: 10pt; color: #888888;">To co wyróżnia Kinetic od innych mas to właściwość ciągłego poruszania się grudek masy. </span></p> <p><span style="font-size: 10pt; color: #888888;">Zabawa z piaskiem wpływa niezwykle relaksująco, wręcz hipnotyzująco zarówno na Kreatywnego Smyka jak i na Kreatywnego Starszaka.</span></p> <p><span style="font-size: 10pt; color: #888888;">Jeśli kiedykolwiek musieliscie sprzątać po waszym Kreatywnym Smyku piasek, który zamiast w piaskownicy rozsypany jest po ogródku, pomysł zabawy domowej z piaskiem może wydawać się niezbyt ciekawy.</span></p> <p><span style="font-size: 10pt; color: #888888;">.   </span><br /><span style="font-size: 10pt; color: #888888;">Piasek składa się w 98% z czystego piasku. Pozostałe 2% to nietoksyczny polimer, nadający piasku plastyczność. Sekret poruszania się masy jest opatentowaną technologią mającą swoje źródło w składniku łączącym piasek.</span><br /><span style="font-size: 10pt; color: #888888;">Sprytne. Piasek klei się tylko do siebie, łatwo się kształtuje, modeluje i wycina, zupełnie jak mokry piasek, choć w przeciwieństwie do niego, Kinetic ten nie pozostawia śladów na powerzchni. I koniec z bałaganem!  Nawet jeśli grudka piasku spadnie na dywan lub wykładzinę, wystarczy wziąźć większą grudkę i zebrać nią masę z dywanu. Małe kwałki wchłaniają się do większych!</span></p>
79,00 zł